دیتالاگر صنعتی/مودباس مستر TM-191X

در سه مدل: دیواری ، ریلی ، جعبه ضد آب

از {{model.count}}
2,100,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

معرفی دیتالاگر صنعتی/مودباس مستر TM-19xx:یک دستگاه جمع آوری و ثبت اطلاعات برای محیط صنعتی است، به این ترتیب که زمانیکه نیاز به جمع آوری داده و ذخیره سازی در سطح یک پروژه و دیوایس های صنعتی و بدون استفاده از کامپیوتر باشد( به نحوی که خود این دیوایس ها قابلیت این کار را نداشته باشند)با استفاده از این نوع دیتالاگر به راحتی میسر می شود. این دستگاه بعنوان یک ثبت کننده داده، دارای دو پورت ارتباطی RS485 مبتنی بر پروتکل ModBus-RTU می باشد. از طریق پورت ارتباطی اول(پورت Master) ، با سایر دستگاه­های روی باس ارتباط برقرار کرده و بعنوان Master اطلاعات Slaveها را دریافت و ثبت می ­کند و بصورت فایل متنی در حافظه داخلی خود (MMC) ذخیره می ­کند.  از طرفی از طریق پورت دوم(پورت Slave)، به کامپیوتر متصل شده و توسط نرم افزار ارائه شده همراه دستگاه، برنامه ریزی و پیکربندی می شود و همچنین می­ توان اطلاعات ذخیره شده را از طریق این پورت آپلود کرد و یا در شبکه مدباس به عنوان Slave مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه دارای دو نوع تقویم شمسی و میلادی می باشد و امکان ذخیره سازی در زمانبندی های ثانیه ای تا چندین ساعتی و

مدل
لطفا مدل دستگاه را انتخاب نمایید
مدل را انتخاب کنید.
2,100,000 تومان
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ویژگی های دیتالاگر صنعتی/مودباس مستر TM-19xx:

– اتصال20ماژولSlaveوتعریف64درخواست اطلاعات
– شبکه چندین دستگاه توسطRS485رویBUS دوسیمه
– اتصال به PC ,HMI ,PLC و… باپروتکل ModbusRTU
– داراي نرم­ افزارانجام تنظيمات و مانيتورينگ
– نگهداری نامحدوداطلاعات  بدون نیاز به باطری
– پورت ارتباطی RS485 ایزوله با پروتکل ModBus-RTU
– امکان تعریف 16 آلارم برای پارامترهای ورودی دریافتی
– ثبت اطلاعات تا 100 کانال روی حافظه مالتی مدیا MMC
– پریودثبت 65000~1sو ورودی دیجیتال تریگرخارجی
– شبکه کردن چنددستگاه با پورت RS485

معرفی دیتالاگر صنعتی/مودباس مستر TM-19xx:

TM-19xx یک دستگاه جمع آوری و ثبت اطلاعات برای محیط صنعتی است، به این ترتیب که زمانیکه نیاز به جمع آوری داده و ذخیره سازی در سطح یک پروژه و دیوایس های صنعتی و بدون استفاده از کامپیوتر باشد( به نحوی که خود این دیوایس ها قابلیت این کار را نداشته باشند)با استفاده از این نوع دیتالاگر به راحتی میسر می شود. این دستگاه بعنوان یک ثبت کننده داده، دارای دو پورت ارتباطی RS485 مبتنی بر پروتکل ModBus-RTU می باشد. از طریق پورت ارتباطی اول(پورت Master) ، با سایر دستگاه­های روی باس ارتباط برقرار کرده و بعنوان Master اطلاعات Slaveها را دریافت و ثبت می ­کند و بصورت فایل متنی در حافظه داخلی خود (MMC) ذخیره می ­کند.  از طرفی از طریق پورت دوم(پورت Slave)، به کامپیوتر متصل شده و توسط نرم افزار ارائه شده همراه دستگاه، برنامه ریزی و پیکربندی می شود و همچنین می­ توان اطلاعات ذخیره شده را از طریق این پورت آپلود کرد و یا در شبکه مدباس به عنوان Slave مورد استفاده قرار گیرد. دستگاه دارای دو نوع تقویم شمسی و میلادی می باشد و امکان ذخیره سازی در زمانبندی های ثانیه ای تا چندین ساعتی و ثبت داده در فایل های روزانه را دارا می باشد.

 با تنظیماتی که توسط نرم ­افزار انجام شده می شود، داده­های مورد نظر از هر Slave (از طریق پورت دوم) در اختیار این دستگاه قرار گرفته و امکان ذخیره این اطلاعات و یا انجام عملیات روی آنها فراهم می­شود. عملیات دریافت و ثبت داده­ها مستقل از متصل بودن دستگاه به کامپیوتر، PC، HMI و … ادامه پیدا می­ کند.

 لاگ مستر 1912-TLM یک جایگزین مناسب و به صرفه برای PLC ها ویا HMI ها در پروژههای  اتوماسیون می باشدکه میتواند به عنوان یک دستگاه مستر در یک شبکه صنعتی مدباس مورد استفاده قرار  گیرد.دستگاه لاگ مستر 1912-TLM ابتدا با استفاده از یک نرم افزار تحت ویندوز توسط کاربر پیکربندی و  سفارش سازی شده و سپس به عنوان یک دستگاه مستر در یک شبکه صنعتی مدباس وظایف زیر را به عهده  میگیرد:

 دیتالاگر : جمع آوری دادهها از دیوایسهای متصل به شبکه و ثبت در حافظه ماندگار با قابلیت دانلود و  آپلودکردن دادهها. 

مانیتورینگ: مانیتورکردن دادههای دریافتی از شبکه با قابلیت سفارشی سازی.

 کنترل کننده: مقایسه دادههای دریافتی با مقادیر تنظیمی در فرمت های گوناگون و بکارگیری نتیجه مقایسه به  عنوان فرمان به دیوایسهای شبکه جهت روشن و خاموش کردن بیت های کنترلی و رله ها.

 اینترفیس : به عنوان یک پل ارتباطی بین دیوایس های شبکه برای تبادل داده ها (دریافت داده ها از یک دیوایس و ارسال آن به دیوایس های دیگر شبکه).

 تایمر و ساعت : استفاده از انواع تایمرها، ساعت ها و تاریخ ها با قابلیت برنامه ریزی. 

دستگاه لاگ مستر 1912-TLMدارای دو پورت ارتباطی RS485 با پروتکل RTU-Modbus می باشد.پورت اول  از نوع Slave بوده و جهت اتصال به کامپیوتر برای پیکربندی نمودن دستگاه و همینطور دانلود و آپلود داده های  ذخیره شده مورد استفاده قرار میگیرد.از این پورت میتوان همچنین برای قرار دادن دستگاه به عنوان دیوایس در  یک شبکه مدباس استفاده نمود. پورت دوم از نوع Master بوده تا بتواند در یک شبکه مدباس به عنوان جایگزینی  مناسب برای PLC و یا HMI انجام وظیفه نماید.از طریق این پورت داده دیوایس های روی شبکه را میتوان  دریافت و سپس ثبت و ذخیره سازی کرد و همینطور مانیتورینگ و عملیات کنترلی و ارسال داده ها نیز توسط این  پورت قابل برنامه ریزی می باشد. کلیه پیکربندیها و تنظیمات سفارشی سازی توسط یک نرم افزار تحت ویندوز  همراه دستگاه ،توسط کاربر به سادگی قابل اجرا بوده و پس از آن دستگاه به طور مستقل ازکامپیوتر،در شبکه  مدباس وظایف شرح داده شده را طبق پیکربندیهای تعیین شده انجام میدهد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به لینک دیتا شیت TM-191X مراجعه بفرمایید.

کاربردها:

– سردخانه
– صنایع غذایی
– خطوط لوله آب و لوله گاز
– فرآیندهای دارو سازی
– تصفیه خانه آب
– مانیتورینگ شرایط محیطی
– هواشناسی
– سیلوها و انبارهی ذخیره
– ثبت دما (رطوبت و…) مواد فاسد شدنی در حین انتقال محموله
– ثبت اطلاعات در ایستگاه هواشناسی بدون مراقبت
– نظارت بر شبکه برق
دانلود دیتا شیت TLM-1910
دانلود دیتاشیت TLM-1911

دانلود دیتاشیت TLM-1912

دانلود راهنمای استفادهTLM-1910
دانلود راهنمای استفادهTLM-1911

دانلود راهنمای استفادهTLM-1912

دانلود راهنمای اتصال به کامپیوتر

ویدئوی معرفی لاگرها
ویدئوی مشخصات و کاربردلاگرها
نام محصول
دیتالاگر صنعتی/مودباس مستر
مدل محصول
TM-191۰/۱۱/۱۲
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
TIKA
نوع محصول
ترانسمیتر
نوع جعبه
دیواری ضد آب
تغذیه
۲۴ ولت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...