نمایشگر و کنترلر دما 2رله TD-1200-T

از {{model.count}}
1,130,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

معرفی نمایشگر و کنترلر دما 2رله TD-1200-T: این دستگاه یک ترموستات الکترونیکی است که دارای یک سنسور دما و دو خروجی رله و یک پورت سریال می باشد. این دستگاه مقدار دما را توسط سنسور دیجیتال خود اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش خود نشان می دهد. همچنین با توجه به مقدار دما و تنظیمات انجام گرفته فرمان های لازم را برای رله زنی صادر می کند.رله اصلی دستگاه در مدهای مختلف کار کرده و به طور مستقیم از دما فرمان می گیرد. از این رله می توان برای فرمان دادن به سیستم های سرمایشی یا گرمایشی استفاده نمود.رله دوم دستگاه دارای کاربردهای مختلفی است که برخی از آنها عبارتند از : فرمان سرمایشی ، فرمان گرمایشی،آلارم،کارکرد به صورت تایمری و … .در مدهای سرمایشی و گرمایشی کارکرد رله دوم مشابه رله اصلی است اما در حالت تایمری ، این رله به اندازه زمان خاصی روشن بوده و سپس خاموش می شود که هر دو زمان خاموش و روشن بودن این رله قابل تنظیم است. این مد معمولا در سردخانه ها و یخچال ها و برای برفک زدایی استفاده می شود.

مدل
مدل را انتخاب کنید.
تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ویژگی های نمایشگر و کنترلر دما 2رله TD-1200:

– منوی ساده ودقت اندازه گیری بالا
– نصب و استفاده آسان
– دارای دو خروجی رله
– کنترل خروجی به صورت ON/OFF
– دارای آلارم به صورت آلارم نوری (LED)
– قابلیت تنظیم Setpoint و وضعیت عملکرد رله خروجی
– قابلیت انتخاب باندعملکردوکنترل گرمایشی/سرمایشی
– با قابلیت انتخاب مقدار تنظیم و باند عملکرد برای آلارم

معرفی نمایشگر و کنترلر دما 2 رله TD-1200-T:

دستگاه TD-1200 یک ترموستات الکترونیکی است که دارای یک سنسور دما و دو خروجی رله و یک پورت سریال می باشد. این دستگاه مقدار دما را توسط سنسور دیجیتال خود اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش خود نشان می دهد. همچنین با توجه به مقدار دما و تنظیمات انجام گرفته فرمان های لازم را برای رله زنی صادر می کند.
رله اصلی دستگاه در مدهای مختلف کار کرده و به طور مستقیم از دما فرمان می گیرد. از این رله می توان برای فرمان دادن به سیستم های سرمایشی یا گرمایشی استفاده نمود.
رله دوم دستگاه دارای کاربردهای مختلفی است که برخی از آنها عبارتند از : فرمان سرمایشی ، فرمان گرمایشی،آلارم،کارکرد به صورت تایمری و … .
در مدهای سرمایشی و گرمایشی کارکرد رله دوم مشابه رله اصلی است اما در حالت تایمری ، این رله به اندازه زمان خاصی روشن بوده و سپس خاموش می شود که هر دو زمان خاموش و روشن بودن این رله قابل تنظیم است. این مد معمولا در سردخانه ها و یخچال ها و برای برفک زدایی استفاده می شود.
از قابلیت های اختیاری این دستگاه یک پورت سریال RS-485 با پروتکل ارتباطی آن ModBus-RTU می باشد و توسط این پروتکل می توان به مقادیر اندازه گیری شده و پارامتر و تنظیمات دستگاه دسترسی داشت و همچنین می توان این پورت را به نمایشگرها و کنترلرهای صنعتی HMI ، PLC و یا کامپیوتر متصل نمود.
کاربردها:
- اتوماسیون صنعتی
- اتوماسیون خانگی
- پرورش قارج
- مرغداری
- صنایع غذایی
- انبارها

دانلود دیتاشیت
دانلود راهنمای استفاده

ویدئوی معرفی محصول

ویدئوی نرم افزار محصول
نام محصول
نمایشگر وکنترلر دما
مدل محصول
TD-1200-T
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
TIKA
نوع محصول
نمایشگر و کنترلر
نوع جعبه
تابلویی 36X72
تغذیه
۲۲۰ ولت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...