نمایشگر و کنترلر دما سه رله(ویژه سردخانه ها و یخچال ها) TD-1200-C

از {{model.count}}
1,550,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

معرفی نمایشگر و کنترلر دما سه رله  TD-1200-C:این کنترلر که برای کنترل سردخانه و یخچال طراحی شده است، قابل اتصال دو سنسور دما و سه خروجی رله میباشد. این دستگاه مقادیر دما را توسط سنسور دیجیتال خود اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش خود ، نشان میدهد. همچنین با توجه به مقدار دما و تنظیمات انجام گرفته ، فرمان های لازم را برای رله زنی صادر میکند.رله اول دستگاه برای کنترل کمپرسور و رله دوم آن برای کنترل فنِ کمپرسور و رله سوم برای کنترل دیفراست، درنظر گرفته شده است.سنسور دمای اول، مربوط به دمای داخل سردخانه بوده و کنترل کمپرسور با توجه به این سنسور انجام میشود. این سنسور، سنسور اصلی دستگاه است. سنسور دمای دوم، مربوط به دیفراست بوده و کنترل دیفراست، با توجه به آن و زمان های تنظیم شده ی دیفراست، انجام میشود. لازم به ذکر است که میتوان سنسور دوم دستگاه را غیر فعال نمود که در این صورت، کنترل دیفراست، بدون توجه به مقدار دما و بصورت تایمری ،عمل خواهد کرد.

تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ویژگی های نمایشگر و کنترلر دما سه رله  TD-1200-C:

– سنسور دیجیتال و کالیبره شده
– دقت اندازه گیری بالا
– قابلیت اندازه گیری 2 دما (در حالت2 دما)
– دارای 3 فرمان رله در حالت 2دما

معرفی نمایشگر و کنترلر دما سه رله  TD-1200-C:

این کنترلر که برای کنترل سردخانه و یخچال طراحی شده است، قابل اتصال دو سنسور دما و سه خروجی رله میباشد. این دستگاه مقادیر دما را توسط سنسور دیجیتال خود اندازه گیری کرده و بر روی صفحه نمایش خود ، نشان میدهد. همچنین با توجه به مقدار دما و تنظیمات انجام گرفته ، فرمان های لازم را برای رله زنی صادر میکند.
رله اول دستگاه برای کنترل کمپرسور و رله دوم آن برای کنترل فنِ کمپرسور و رله سوم برای کنترل دیفراست، درنظر گرفته شده است.
سنسور دمای اول، مربوط به دمای داخل سردخانه بوده و کنترل کمپرسور با توجه به این سنسور انجام میشود. این سنسور، سنسور اصلی دستگاه است. سنسور دمای دوم، مربوط به دیفراست بوده و کنترل دیفراست، با توجه به آن و زمان های تنظیم شده ی دیفراست، انجام میشود. لازم به ذکر است که میتوان سنسور دوم دستگاه را غیر فعال نمود که در این صورت، کنترل دیفراست، بدون توجه به مقدار دما و بصورت تایمری ،عمل خواهد کرد.
این دستگاه دارای آلارم نمایشی نیز میباشد. کارکرد آن به این صورت است که اگر دمای سردخانه بیشتر از حد تنظیمی برای آلارم شود، آلارم دستگاه فعال شده و نمایشگر آن به صورت چشمک زن در می آید.

کاربردها:
- سردخانه ها
- سردخانه های صنعتی
- اتوماسیون صنعتی
- صنایع غذایی و محل های نگهداری مواد غذایی
- یخچال ها

دانلود دیتا شیت
دانلود راهنمای استفاده

دانلود راهنمای اتصال به کامپیوتر

ویدئوی معرفی محصول

ویدئوی مشخصات و کاربرد محصول

نام محصول
نمایشگر وکنترلر دما (سردخانه ای)
مدل محصول
TD-1200-C
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
TIKA
نوع محصول
نمایشگر و کنترلر
نوع جعبه
تابلویی 36X72
تغذیه
۲۲۰ ولت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...