ترانسمیتر عمومی با ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال TM-1317

از {{model.count}}
2,500,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

معرفی ترانسمیتر عمومی با ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال TM-1317:این دستگاه یک ترانسمیتر ورودی/خروجی آنالوگ و دیجیتال بوده که دارای 4 کانال ورودی دیجیتال ، 4 کانال ورودی آنالوگ ، 4 کانال خروجی دیجیتال ، 2 کانال خروجی آنالوگ و پورت سریال RS485 می باشد . شرح ورودی ها و خروجی های دستگاه به شکل زیر است.ورودی دیجیتال : 4 کانال ورودی دیجیتالی که در این دستگاه به صورت ايزوله در نظر گرفته شده است .براي هر كانال ورودي ديجيتال يك شمارنده در نظر گرفته شده است، اين شمارنده تعداد دفعات تحریک شدن ورودی ( پالس های ورودی ) را شمارش میکند.ورودی آنالوگ : در این دستگاه 4 کانال ورودی آنالوگ با محدوده اندازه گیری استاندارد در نظر گرفته شده است.خروجی دیجیتال : با 4 کانال خروجی رله ای که در این دستگاه در نظر گرفته شده است می توان به تجهیزات خارجی فرمان های لازم را صادر کرد.خروجی آنالوگ : با 4 کانال خروجی آنالوگ در نظر گرفته شده در دستگاه ، میتوان سیگنال های خروجی استانداردرا تولید نمود.

تعداد
نوع
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

ویژگی های ترانسمیتر عمومی با ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال TM-1317:

– قابل اتصال به PC , HMI , PLC و … از طریق پورت سریال و پروتکل Modbus RTU
– داراي نرم افزار كامپيوتري براي انجام تنظيمات و مانيتورينگ و كنترل خروجي ها
– امکان شبکه کردن چندین دستگاه توسط پورت RS485 روی BUS دو سیمه
– کاهش سیم کشی و هزینه¬های ناشی از آن

معرفی ترانسمیتر عمومی با ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال TM-1317:

این دستگاه یک ترانسمیتر ورودی/خروجی آنالوگ و دیجیتال بوده که دارای 4 کانال ورودی دیجیتال ، 4 کانال ورودی آنالوگ ، 4 کانال خروجی دیجیتال ، 2 کانال خروجی آنالوگ و  پورت سریال RS485 می باشد. شرح ورودی ها و خروجی های دستگاه به شکل زیر است.

ورودی دیجیتال : 4 کانال ورودی دیجیتالی که در این دستگاه در نظر گرفته شده است به صورت ايزوله بوده و با محدوده ولتاژ ورودي 8~30v تحریک میشود. وضعيت ورودي ها را مي توانيد توسط نرم افزار و یا چراغ های LED روی دستگاه مشاهده کرد. براي هر كانال ورودي ديجيتال يك شمارنده در نظر گرفته شده است، اين شمارنده تعداد دفعات تحریک شدن ورودی ( پالس های ورودی ) را شمارش میکند.

ورودی آنالوگ : در این دستگاه 4 کانال ورودی آنالوگ در نظر گرفته شده است که محدوده اندازه گیری آن به شرح زیر است. هر کانال ورودی دارای یک مقایسه کننده و Setpoint قابل تنظیم است.
در حالت ولتاژ در محدوده : 0~5V (قابل تنظيم)
در حالت ولتاژ در محدوده : 0~10V (قابل تنظيم)
در حالت جريان در محدوده : 0~20mA (قابل تنظيم)

خروجی دیجیتال : با 4 کانال خروجی رله ای که در این دستگاه در نظر گرفته شده است می توان به تجهیزات خارجی فرمان های لازم را صادر کرد. فرمان خروجی های رله را می تواند از طرق مختلف صادر شود که از جمله ی آن موارد زیر را می توان نام برد :

  1. فرمان از طریق ورودی های دیجیتال
  2. فرمان از طریق مقایسه کننده ورودی آنالوگ
  3. فرمان از طریق پورت سریال

خروجی آنالوگ : با 4 کانال خروجی آنالوگ در نظر گرفته شده در دستگاه ، میتوان سیگنال های خروجی استاندارد زیر را تولید نمود.
1- خروجی ولتاژی در محدوده 0 ~ 10 V با رنج قابل تنظیم
2- خروجی جریانی در محدوده 0 ~ 20 mA با رنج قابل تنظیم

کاربردها:

– اتوماسیون صنعتی
– اتوماسیون خانگی
– مرغداری
– صنایع غذایی
– انبارها

دانلود دیتا شیت
دانلود راهنمای استفاده

دانلود راهنمای اتصال به کامپیوتر
ویدئوی معرفی محصول

ویدئوی مشخصات و کاربرد محصول

ویدئوی نرم افزار محصول
نام محصول
ترانسمیتر عمومی با ورودی و خروجی آنالوگ و دیجیتال
مدل محصول
TM-1317
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
TIKA
نوع محصول
نمایشگر و کنترلر
نوع جعبه
ریلی
تغذیه
۲۴ ولت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...