ترانسمیتر برق تکفاز TM-1510

ناموجود

از {{model.count}}
1,650,000 تومان
محصول مورد نظر موجود نمی‌باشد.

معرفی ترانسمیتر برق تکفاز TM-1510:این دستگاه برای اندازه گیری کمیت های برق استفاده می شود که می تواند به یک مصرف کننده تك فاز متصل شده و کمیت های برق آنرا اندازه گیری کرده و توسط PC، HMI، PLC آنها را مانیتورینگ كرد.کمیت هایی که توسط این دستگاه پردازش می شود شامل ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان رکتیو، ضریب قدرت، فرکانس و … می باشد همچنین قابلیت تشخیص نوع مصرف کننده از لحاظ سلفی یا خازنی را دارا می باشد.ورودی دستگاه ممکن است یک سیگنال که دارای اعوجاج و هارمونیک است باشد بعنوان مثال سیگنال جریان ورودی Inverter و یا درایورهای SCR و … که در تمامی حالات مقادیر RMS به صورت دقیق و با دقت% 0.5  اندازه گیری می شود. کمیت های اندازه گیری شده هر کدام به طور مجزا می توانند به خروجی آنالوگ وصل شده و یا با توجه به Set point های تعریف شده خروجی رله را تحریک کند.توسط پورت سریال (Modbus RTU) RS485 می توان چندین دستگاه را توسط BUS دو سیمه به هم وصل نمود و به صورت شبکه تمامی دستگاه ها را مانیتور نموده و پارامتر های اندازه گیری شده آنها را مشاهده نمود.

مدل
لطفا مدل دستگاه را انتخاب نمایید
مدل را انتخاب کنید.
1,650,000 تومان
تعداد
نوع

ویژگی های ترانسمیتر برق تکفاز TM-1510:

–  ورودی ولتاژ (Max 500 Vac) و جریان (Max 5 Aac) بدون اتصال PT  و CT خارجی
–  امکان شبکه کردن چندین ماژول (ماکزیمم 247  ماژول) روی Bus دو سیمه
– خروجی آنالوگ 20~4 mA یا 10/5~0 ولت
–  خروجی سریال RS 232 و RS485 (ModBus – RTU)
–  به همراه نرم افزار جهت تنظیمات و کالیبره و مانیتورینگ
–  قابلیت اتصال به … , Indicator , HMI , PC , PLC
–  تغذیه ایزوله از ورودی ها و خروجی ها 1 KVac
–  قابلیت مانیتورینگ تمامی پارامترهای دستگاه
–  قابلیت اتصال CT و PT خارجی
–  یک کانال ورودی دیجیتال
–  یک کانال خروجی رله

معرفی ترانسمیتر برق تکفاز TM-1510:

این دستگاه برای اندازه گیری کمیت های برق استفاده می شود که می تواند به یک مصرف کننده تك فاز متصل شده و کمیت های برق آنرا اندازه گیری کرده و توسط PC، HMI، PLC آنها را مانیتورینگ كرد. خانواده ترانسمیتر کمیت های برق تك فاز شامل سه گروه محصول می باشد:

1–  ولتمتر                   2-  ولتمتر و آمپرمتر                   3– مولتی متر AC

کمیت هایی که توسط این دستگاه پردازش می شود شامل ولتاژ، جریان، توان اکتیو، توان رکتیو، ضریب قدرت، فرکانس و … می باشد همچنین قابلیت تشخیص نوع مصرف کننده از لحاظ سلفی یا خازنی را دارا می باشد.

ورودی دستگاه ممکن است یک سیگنال که دارای اعوجاج و هارمونیک است باشد بعنوان مثال سیگنال جریان ورودی Inverter و یا درایورهای SCR و … که در تمامی حالات مقادیر RMS به صورت دقیق و با دقت% 0.5  اندازه گیری می شود. کمیت های اندازه گیری شده هر کدام به طور مجزا می توانند به خروجی آنالوگ وصل شده و یا با توجه به Set point های تعریف شده خروجی رله را تحریک کند.
توسط پورت سریال (Modbus RTU) RS485 می توان چندین دستگاه را توسط BUS دو سیمه به هم وصل نمود و به صورت شبکه تمامی دستگاه ها را مانیتور نموده و پارامتر های اندازه گیری شده آنها را مشاهده نمود.
کاربردها:
- مدیریت شبکه برق
- اتوماسیون صنعتی برق
- تابلو سازی

دانلود دیتا شیت
دانلود راهنمای استفاده

دانلود راهنمای اتصال به کامپیوتر
ویدئوی معرفی محصول

ویدئوی مشخصات و کاربرد محصول

ویدئوی نرم افزار محصول
نام محصول
ترانسمیتر برق تکفاز
مدل محصول
TM-1510
کشور سازنده
ایران
شرکت سازنده
TIKA
نوع محصول
ترانسمیتر
نوع جعبه
ریلی
تغذیه
۲۲۰ ولت

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...